W naszej ofercie handlowej znajdują się między innymi wszelkie typu magnesy stałe (trwałe), uchwyty magnetyczne, uchwyty i kątowniki magnetyczne dla spawaczy, chwytaki magnetyczne przemysłowe, stoły i stoliki magnetyczne oraz inne, specjalistyczne uchwyty (dla galwanizerni, dla nurka, dla poszukiwaczy skarbów, dla punktów skupu złomu), a także przyrządy pomiarowe (teslomierze, wykrywacze biegunów magnetycznych, demagnetyzery), rozdzielacze do blach, jezdne szczotki magnetyczne oraz inne akcesoria.

Specjalizujemy się w produkcji separatorów magnetycznych z magnesami stałymi różnych wielkości i typów, służących do oczyszczania materiałów sypkich i lejnych z zanieczyszczeń ferromagnetycznych (żelaznych): separatory płytowe, belkowe, stożkowe, zsypowe, rusztowe i szufladowe, a także separacyjne bębny magnetyczne i wałki magnetyczne. Wykonujemy także nietypowe uchwyty i chwytaki magnetyczne.

Większość produktów jest dostępna z szerokiej oferty magazynowej. Istnieje także możliwość zamawiania ich według dostarczonych rysunków i konkretnych wymagań.

Przy produkcji separatorów i wałków magnetycznych zapewniamy krótkie terminy i wysoką jakość przy niskich cenach. Własności magnetyczne separatorów, zasięg działania i wymiary dobierane są zgodnie z potrzebami Klienta.

Zapraszamy do pobrania naszej ulotki reklamowej, prezentującej naszą pełną ofertę handlową: 

  część 1    część 2